Vítězem akceleračního programu 100-day Challenge se stal Branislav Blaškovič, se svým projektem Brani.cz, systémem pro automatizaci podnikání, synchronizaci e-shopů a optimalizaci procesů ve firmě. Do podzimního běhu akceleračního programu se přihlásilo 17 projektů, po výběru poroty jich do programu nastoupilo pouze osm.

Tým Brani.cz se specializuje na oblast e-shopů, kde jednotlivým firmám poskytuje konzultace a programy šité na míru z oblasti synchronizace produktů, služeb, skladové dostupnosti, optimalizace produktů a procesů v rámci firmy. Společnost Brani.cz byla založena v roce 2015 a již pomohla zefektivnit prodej výrobkům více jak 50 e-shopům.

“Stodenní výzva mi přinesla nečekané možnosti rozvoje a otevřela mi svět nových metod jak nastavit produkt poznat svoje zákazníky, naučil jsem se používat metodu Human Center Design, Lean Canvas a See-Think-Do-Care. Díky mým mentorům jsem se neskutečně posunul vpřed, zároveň jsem si i prožil nesčíslně moc fuckupů,” říká Branislav Blaškovič, zakladatel vítězného projektu.

Podzimního kola akceleračního programu se zúčastnilo 8 projektů, mezi které patří: Brani.cz, Utukutu, Sopran.io, Contract, Boty Miomove, CardioAnalyst a Citadelky. Vítěz získal 3měsíční členství v síti Impact Hub, dále pak další možnosti rozvoje projektu pod vedením Petra Vítka, idea-makera akceleračního programu 100-day Challenge.

“Na podzim jsme rozbíhali již sedmé kolo akcelerátoru 100-day Challenge, ve kterém chceme dát prostor pro růst jak startupům, tak i normálním začínajícím podnikatelům. Díky pečlivě nastavenému a vyzkoušenému programu, práci s mentorem a řadou expertů pomáháme jednotlivým projektům vyvarovat se slepých uliček podnikání a ukázat jim cestu k jejich úspěchu.Po týmech chceme v průběhu 100 dní vysoké nasazení, kdy musí mnohokrát validovat svůj projekt, testovat zákazníky, produkt, cenu, nastavovat procesy a budovat tým. Nechceme být pouhou podnikatelskou soutěží, chceme, aby týmy, které si akcelerátorem projdou, budovaly svůj byznys na pevných a ověřených základech a vytvářely moderní podnikatelské prostředí,” říká Petr Vítek, zakladatel sítě Impact Hub.

V průběhu roku se realizují 3 běhy tohoto akceleračního programu. Nový běh 100-day Challenge bude otevřený v květnu.