Sto dní a nekonečně možností. #challengeaccepted

Rozjeďte své podnikání na plný plyn rychle, efektivně a s grácií.

Jak začít?

1. Nezávazná přihláška

Stačí pár řádků. Zajímá nás vaše motivace, očekávání a aktuální stav projektu. To vše, abychom vám mohli co nejlépe pomoct.

2. Osobní
schůzka

Není nad to se potkat a popovídat si. Rádi vás přivítáme u šálku kávy nebo čaje v Impact Hubu v Praze, Brně nebo Ostravě.

3. Kick Off

První schůzka všech týmů a mentorů. Až poté, co si projdete Kick Offem si navzájem odsouhlasíme vaši účast a spolupráci s mentorem.

Co všechno se dá stihnout za 100 dní

Nový běh 100-day Challenge začíná už 13. března. Během následujících 100 dní pomůžeme přihlášeným projektům posunout jejich podnikání ku stabilitě a úspěchu.

 • Výběr mentora

  Po zaslání přihlášky, naší společné schůzce a dodání dalších materiálů k projektu pro vás najdeme vhodného mentora. Naším cílem je, abyste již před Kick Offem měli svého mentora.

 • Kick Off

  První veřejná prezentace vašich nápadů. Tímto dnem oficiálně začíná 100-day Challenge. Je to první schůzka všech týmů, které se rozhodly vstoupit do akceleračního programu. Na této akci se potkáte se všemi mentory tohoto běhu a zároveň se na vás přijdou podívat také naši experti nebo členové Impact Hubu.

 • Human Centered Design

  Hlavním tématem prvního měsíce je Human Centered Design. Díky osvědčené metodice a odborníkům, kteří vám ji vysvětlí, realizujete strukturovaný výzkum, poznáte dokonale svoji cílovou skupinu a zjistíte, jestli vaše služba/produkt skutečně odpovídá jejím potřebám.

 • 1. Brána

  Společně se podíváme na to, jak jste pokročili. Porota zhodnotí váš pokrok i závěry výzkumu cílové skupiny a rozhodne, zda můžete pokračovat do další části.

 • Lean Canvas

  Myšlenkový framework Lean Canvas vám pomůže spolehlivě identifikovat rizika a najít řešení pro jejich eliminaci. Součástí této části jsou také řízené experimenty, online studijní materiály a průběžná setkání s konzultanty a mentory.

 • 2. Brána

  Po dvou měsících se opět potkáme u jednoho stolu, abychom zrevidovali posun i naplnění vašich očekávání. Tvrdě odvedený výkon oceníme velkým potleskem a vstupenkou do poslední třetiny.

 • Marketing a komunikace

  A je před vámi poslední měsíc. Díky metodám Human Centered Design a Lean Canvas už máte ověřený produkt, zákazníky a cenu. Teď už zbývá jenom vymyslet kvalitní marketingovou komunikaci. Není to jenom o FB a online kampani, poradíme vám i jak na blogy a B2B komunikaci. Prostě jak úspěšně získat své zákazníky.

 • Den s velkým písmenem

  Večerní veřejná akce bude poslední výzvou. Před mentory, konzultanty, investory i přáteli se hrdě postavíte na pódium a ukážete, co jste za 100 dní všechno dokázali.

 • Zhodnocení

  Pokud uznáte za vhodné, můžete ocenit výsledky společné práce doplacením dobrovolného příspěvku až do výše 20 000 Kč. Se slzou dojetí se pak definitivně rozloučíme, ale palce nepřestaneme držet nikdy.